Górnośląskie Centrum Obliczeń Naukowych i Inżynierskich


Szkolenie: Stochastyczne modele analizy statystycznej genomu komórek nowotworowychZapraszamy na kolejny kurs realizowany w ramach Akademii GeCONiI.
Tematyka tego szkolenia dotyczyć będzie stochastycznych modeli oraz metod statystycznych wykorzystywanych w genetyce populacyjnej. Wykładowcą będzie Pan Prof. Marek Kimmel, wykładowca Instytutu Automatyki Politechniki Śląskiej oraz Departamentu Statystyki Rice University w Houston, USA.
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje

Dodano: 2015-12-14, przez: Joanna PolańskaDodatkowy termin szkolenia "Język Phyton w obliczeniach naukowych"Wobec bardzo dużej liczby osób zainteresowanych udziałem w kursie "Język Python w obliczeniach naukowych" zorganizowaliśmy dodatkowy termin tego szkolenia. Kurs odbędzie się w najbliższą niedzielę, 13.12.2015 roku, w godzinach 9:00 – 15:30. Wprawdzie grupy szkoleniowe, w zależności od tematyki, liczą od 20 do 30 osób, ale w tym przypadku pierwszeństwo mają osoby, dla których zabrakło miejsca w pierwszym terminie. Jest jednak nadal kilka wolnych miejsc.

Planowany zakres tematyczny kursu to:
• Podstawy języka Python w kontekście obliczeń naukowych: instrukcje, typy danych, operatory, operacje wejścia/wyjścia, kolekcje, mechanizmy obiektowe (klasy, dziedziczenie, polimorfizm). Porównanie języka Python z innymi językami szeroko wykorzystywanymi w obliczeniach naukowych (np. C++ czy MATLAB). Uruchamianie i debugowanie programów, instalowanie zewnętrznych bibliotek.
• Wykorzystanie języka Python oraz przeznaczonych dla niego bibliotek do rozwiązania problemów naukowych: operacje matematyczne i numeryczne, wizualizacja danych, optymalizacja, statystyka, eksploracja danych, przetwarzanie obrazów i wizja komputerowa, biologia obliczeniowa i bioinformatyka.

Zainteresowanych udziałem w szkoleniu bardzo proszę o przesyłanie zgłoszeń pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Dodano: 2015-12-09, przez: Joanna Polańska"Zastosowanie obliczeń równoległych w Bioinformatyce z użyciem środowiska MATLAB"Szanowni Państwo,

Serię szkoleń Akademii GeCONiI w semestrze zimowym roku akademickiego 2015/2016 zamyka kurs „Zastosowanie obliczeń równoległych w bioinformatyce z użyciem środowiska MATLAB”
Termin szkolenia: sobota 19.12.2015 godz. 9:00-15:30.

Zakres kursu:
- Praca z interfejsem użytkownika MATLAB, wprowadzanie komend i tworzenie zmiennych,
- Analiza i wizualizacja wektorów i macierzy,
- Korzystanie z różnych typów danych,
- Automatyzacja poleceń z użyciem skryptów, pisanie funkcji z kontrolą przepływu,
- Poprawa wydajności kodu, przyspieszenie obliczeń,
- Programowanie równoległe,
- Praca z dużymi zbiorami danych,
- Zastosowanie obliczeń równoległych w rzeczywistych projektach bioinformatycznych.

Zainteresowanych udziałem w szkoleniu proszę o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Dodano: 2015-12-07, przez: Joanna PolańskaAkademia GeCONiI - kurs Programowanie rozproszonych aplikacji obliczeniowych w JavieKolejny kurs organizowany w ramach Akademii GeCONiI dotyczy programowania rozproszonych aplikacji obliczeniowych w Javie. Ramowy program szkolenia jest następujący:

1. Obliczenia inżynierskie w języku Java: programowanie obiektowe, wirtualizacja, strumienie, buforowanie i filtrowanie strumieni, programowanie równoległe, synchronizacja i szeregowanie wątków, semafory, monitory, interfejsy, polimorfizm.
2. Programowanie rozproszone: warstwowa architektura sieci, popularne protokoły wymiany informacji oraz sposoby adresowania w sieci, koncepcja gniazd, zdalne wywołanie procedury, komunikacja synchroniczna i asynchroniczna, obsługa strumieniowa danych, klasy URL oraz URI, reguły bezpieczeństwa.
3. Programowanie z użyciem gniazd: gniazda aktywne i pasywne, gniazda strumieniowe i pakietowe, gniazda klienckie i serwerowe, nawiązywanie połączenia, wysyłanie i odbierania danych, współbieżna obsługa wielu połączeń, buforowanie danych.
4. Programowanie z użyciem zdalnego wywołania procedury (RMI): dostęp do obiektów zdalnych i ich lokalizacja, serializacja obiektów, przekazywanie parametrów do obiektów zdalnych, serwer i klient RMI, zdalny interfejs, kompilacja interfejsów, menadżer bezpieczeństwa.

Termin szkolenia: sobota 12.12.2015, godz. 9:00-15:30

Zainteresowanych udziałem w szkoleniu proszę o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Dodano: 2015-11-30, przez: Joanna PolańskaAkademia GeCOniI - kurs ANSYSPo raz kolejny zapraszam do udziału w szkoleniu realizowanym w ramach Akademii GeCONiI. Tym razem jest to kurs dedykowany środowisku ANSYS.

Celem kursu jest zaznajomienie uczestników z podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi komputerowych analiz przepływów. Skierowany jest do inżynierów, którzy chcą wykorzystywać nowoczesne narzędzia wspierające proces projektowy, a wcześniej nie mieli okazji lub czasu zaznajomić się z programami do symulacji komputerowej. Zakładana jest znajomość podstaw teorii mechaniki płynów pozwalająca na sformułowanie problemu oraz analizę wyników. Kurs jest prowadzony w oparciu o programy * ANSYS CFX lub ANSYS FLUENT (komercyjne kody CFD) i ma za zadanie wprowadzenie uczestnika w świat CFD w stopniu umożliwiającym rozpoczęcie pracy z programami oraz dalsze bardziej zaawansowane rozwijanie swoich umiejętności. CFD (Computational Fluid Dynamic) opiera się na metodzie objętości skończonych, pozwala na symulowanie zjawisk związanych z przepływami.

Szkolenie zorganizowane będzie 3 i 4 grudnia, w godz. od 9:00-17:00 w salach budynku Wydziału przy ulicy Akademickiej 16. Kurs jest bezpłatny, dostępny dla wszystkich studentów, doktorantów oraz pracowników i współpracowników Politechniki.

Zainteresowanych udziałem proszę o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Dodano: 2015-11-26, przez: Joanna PolańskaProgramowanie w R - wybrane zagadnienia, prowadzący dr hab. inż. Przemysław BiecekSzanowni Państwo,

Tym razem zaproszenie do udziału w szkoleniu kieruję do osób zainteresowanych językiem programowania R. W dniach 5-6 grudnia 2015 prowadzone będzie szkolenie zgodnie z następującym planem (10h zajęć):

Sobota:
• Budowa pakietów z użyciem pakietu devtools
• Tworzenie dokumentacji z użyciem pakietu roxygen2
• Przygotowywanie testów funkcjonalnych z użyciem pakietu testthat
• Hostowanie pakietów na GitHub (Na bazie R packages by Hadley Wickham http://r-pkgs.had.co.nz/)
• Tworzenie ilustracji / winietek z użyciem pakietu knitr oraz prezentacji w HTML5, umieszczanie uchwytów do obiektów z użyciem pakietu archvisit, omówienie koncepcji reproducible research
• Tworzenie interaktywnych aplikacji internetowych z użyciem shiny, część 1
Niedziela:
• Tworzenie interaktywnych aplikacji internetowych z użyciem shiny, część 2
• Debugowanie i profilowanie programów R
• Rozwiązania wielowątkowe, równoległe, triki pozwalające na przyśpieszenie kodu R
• Budowa aplikacji SaaS z użyciem pakietu opencpu

Zainteresowanych udziałem proszę o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Dodano: 2015-11-26, przez: Joanna PolańskaAkademia GeCONiI - Szkolenie z podstaw środowiska LabVIEW i jego zastosowania do akwizycji sygnałówSzanowni Państwo,

Po raz kolejny mam przyjemność zaprosić do udziału w szkoleniu Akademii GeCONiI (Górnośląskie Centrum Obliczeń Naukowych i Inżynierskich). Tym razem celem kursu będzie przedstawienie środowiska LabView w kontekście jego zastosowań do obliczeń naukowych i inżynierskich. Dzięki uprzejmości firmy National Instruments uczestnicy będą mieli możliwość pracy z rzeczywistymi stanowiskami pomiarowymi. Termin szkolenia: wtorek 01.12.2015, godz.16:00-19:30, sale laboratoryjne Wydziału AEiI.

Tytuł kursu: Szkolenie z podstaw środowiska LabVIEW i jego zastosowania do akwizycji sygnałów.

Program szkolenia:
1/ Opis środowiska NI LabVIEW i obszary zastosowań
2/ Tworzenie prostych aplikacji: schemat blokowy i panel czołowy
3/ Podstawowe struktury programistyczne: pętle i struktury warunkowe
4/ Generowanie i pobieranie danych z karty pomiarowej

Zainteresowanych udziałem w szkoleniu proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Dodano: 2015-11-18, przez: Joanna PolańskaAkademia GeCONiI - kurs "Język Python w obliczeniach naukowych"W sobotę 28.11.2015 roku, w godzinach 9:00 – 15:30 odbędzie się kolejny, już dziewiąty, kurs w ramach Akademii GeCONiI. Tym razem będzie to kurs zatytułowany: "Język Python w obliczeniach naukowych".
Planowany zakres tematyczny kursu to:
• Podstawy języka Python w kontekście obliczeń naukowych: instrukcje, typy danych, operatory, operacje wejścia/wyjścia, kolekcje, mechanizmy obiektowe (klasy, dziedziczenie, polimorfizm). Porównanie języka Python z innymi językami szeroko wykorzystywanymi w obliczeniach naukowych (np. C++ czy MATLAB). Uruchamianie i debugowanie programów, instalowanie zewnętrznych bibliotek.
• Wykorzystanie języka Python oraz przeznaczonych dla niego bibliotek do rozwiązania problemów naukowych: operacje matematyczne i numeryczne, wizualizacja danych, optymalizacja, statystyka, eksploracja danych, przetwarzanie obrazów i wizja komputerowa, biologia obliczeniowa i bioinformatyka.

Zainteresowanych udziałem w szkoleniu bardzo proszę o przesyłanie zgłoszeń pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Dodano: 2015-11-16, przez: Joanna PolańskaSzkolenia w ramach Akademii GeCONiISzanowni Państwo,
w załączeniu znajdą Państwo opis kolejnych kursów szkoleniowych realizowanych w ramach Akademii GeCONiI.
Organizowany cykl szkoleń pozwoli zapoznać się z oprogramowaniami umieszczanymi na platformie Górnośląskiego Centrum Obliczeń Naukowych i Inżynierskich.
Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w szkoleniach. Zgłoszenia proszę kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje

Dodano: 2015-11-12, przez: Joanna Polańska"Wprowadzenie do Linuxa w kontekście obliczeń naukowych i inżynierskich"W sobotę 21.11.2015r w godz. 9:00-15:30 przeprowadzone zostanie kolejne szkolenie w ramach Akademii GeCONiI (Górnośląskie Centrum Obliczeń Naukowych i Inżynierskich, POIG 02.03.01-24-099). Tematem tego szkolenia będzie system Linux.

Program szkolenia jest następujący:
(1) Podstawowe informacje o systemie Linux;
(2) Praca zdalna w systemie Linux z innych platform (Windows, OS X, Linux);
(3) Użyteczne narzędzia systemu Linux;
(4) Przetwarzanie danych tekstowych;
(5) Podstawy programowania w powłoce;
(6) Kompilacja i uruchamianie programów;
(7) Zaawansowana analiza danych naukowych, na konkretnych przykładach analizy danych bioinformatycznych.

Chętnych do udziału w szkoleniu proszę o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Dodano: 2015-11-11, przez: Joanna PolańskaZastosowania języka R w eksploracji danych biomedycznychSerdecznie zapraszam na kolejny kurs szkoleniowy realizowany w ramach Akademii GeCONiI: Zastosowania języka R w eksploracji danych biomedycznych.

Jest to szkolenie w języku angielskim, które ma na celu przedstawienie narzędzi języka R użytecznych w przypadku analizy danych tekstowych składowanych w repozytoriach bioinformatycznych, jak i efektywnych technik analizy danych wielowymiarowych pochodzących z eksperymentów współczesnej biologii molekularnej. Program szkolenia zawiera wykłady oraz ćwiczenia z praktycznych zastosowań omawianych funkcji oraz bibliotek w środowisku R. Od uczestników szkolenia nie jest wymagana znajomość podstaw programowania w R.

Zajęcia odbędą się w sobotę 14.11.2015, godz. 9:00-15:30.

Zainteresowanych proszę o przesyłanie zgłoszeń pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Dodano: 2015-11-04, przez: Franciszek BinczykSzkolenie:Nowoczesne narzędzia do szybkiego prototypowania systemów sterującychSzanowni Państwo, W załączeniu znajdą Państwo opis kolejnego kursu szkoleniowego realizowanego w ramach Akademii GeCONiI – szkolenie poprowadzi Pan Maciej Antonik, przedstawiciel National Instruments. Tytułu kursu: "Nowoczesne narzedzia do szybkiego prototypowania systemów sterujacych na przykładzie sterowników układów energeelektronicznych". Zajęcia odbędą się w dniu 05.10.2015r. w godzinach 14.00 – 16.00 w Auli F Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w szkoleniu. Zgłoszenia proszę kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje

Dodano: 2015-10-01, przez: Joanna PolańskaKurs szkoleniowy dla studentów i pracowników - Metody bioinformatyczne stosowane w planowaniu leków.Szanowni Państwo,

W najbliższym czasie odbędzie się kolejny kurs w ramach Akademii GeCONiI. Dotyczył będzie zagadnień chemioinformatyki i biofizyki w zastosowaniu medycznym, a jego tytuł to: Metody bioinformatyczne stosowane w planowaniu leków.

Prowadzącym kurs jest prof. Jacek Tuszyński, specjalista w dziedzinie projektowania leków in silico. Prelegent jest członkiem zespołu Onkologii Eksperymantalnej na Wydziale Onkologii, University of Alberta.

Kurs planowany jest w godzinach popołudniowych (15:00-17:00) w dniach od 1 do 7 października. Szczegółową listę zagadnień, które zostaną poruszone w trakcie kursu znajdą Państwo w załączeniu.

Zgłoszenia proszę przesyłać pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje

Dodano: 2015-09-14, przez: Joanna PolańskaAkademia GeCONiI - zaproszenieWszystkich chętnych zapraszamy do udziału w kolejnym kursie szkoleniowym realizowanym w ramach akademii GeCONiI: „Modele matematyczne w ocenie ryzyka – zdrowotne efekty i ryzyko promieniowania jonizującego: od komórek do człowieka”. Szkolenie poprowadzi prof. Andrzej Wójcik z Uniwersytetu w Sztokholmie. Kurs odbędzie się w dniach 28 i 29 września 2015 na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, przy ulicy Akademickiej 16 w Gliwicach.

Więcej informacji na temat kursu można znaleźć tutaj.

Profil naukowy prof. Wójcika jest zamieszczony w załączniku.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie zgłoszeń pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Dodano: 2015-09-03, przez: Justyna KotasAkademia GeCONiI - zaproszenieZapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kolejnym kursie organizowanym w ramach Akademii GeCONiI: "Wykorzystanie narzędzi bioinformatycznych do określania ekspresji genów/transkryptów przy użyciu technologii NGS" (Next Generation Sequencing – sekwencjonowanie DNA technologiami następnych generacji). Kurs poprowadzi pan dr inż. Paweł Łabaj z Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu BOKU w Wiedniu. Kurs odbędzie się w dniach: 29 i 30 czerwca na wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, przy ulicy Akademickiej 16 w Gliwicach.

Szczegółowe informacje o kursie znajdują się w załączniku.

Z profilem naukowym pana doktora Łabaja można zapoznać się bezpośrednio: na stronie Uniwersytetu BOKU, na platformie Researchgate, lub w bazie Google Scholar.

Zainteresowanych prosimy o mailowy kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowy harmonogram kursu zostanie przesłany zapisanym uczestnikom w późniejszym terminie.

Dodatkowe informacje

Dodano: 2015-06-10, przez: Joanna PolańskaStatystyczne systemy uczące sięSzanowni Państwo,

W załączeniu do tej wiadomości znajdą Państwo streszczenie kolejnego kursu szkoleniowego realizowanego w ramach Akademii GeCONiI - tym razem prowadzącymi są prof. Jacek Koronacki, dyrektor Instytutu Podstaw Informatyki PAN w Warszawie oraz dr Paweł Teisseyre z tej samej jednostki. Tytułu kursu: STATYSTYCZNE SYSTEMY UCZĄCE SIĘ. WPROWADZENIE. Wymiar godzinowy 15h, zajęcia we środę i czwartek (13-14 maja, godz.8:30-15:00), zajęcia prowadzone będą w języku angielskim.

Chętnych proszę o kontakt - liczba miejsc ograniczona.

Dodatkowe informacje

Dodano: 2015-04-10, przez: Joanna PolańskaSzkolenie profesora Jana Komorowskiego w ramach Akademii GeCONiI: Wprowadzenie do systemu RosettaW dniach 9-10 lutego 2015 na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki odbędzie się szkolenie dla członków Akademii GeCONiI. Kurs przeprowadzi profesor Jan Komorowski z Uniwersytetu w Uppsali. Profesor jest specjalistą w dziedzinie klasyfikacji przy pomocy zbiorów przybliżonych i przeprowadzi serię wykładów oraz ćwiczeń laboratoryjnych pod tytułem "Rough Sets in Bioinformatics".

Zapraszamy do aktywnego udziału!

Zapisy przyjmowane są pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Dodano: 2015-01-30, przez: Anna PapieżSimplorer - zagadnienia zaawansowaneSzanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w kolejnym kursie szkoleniowym realizowanym w ramach akademii GeCONiI: „Simplorer”. Kurs odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2014 roku na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, przy ulicy Akademickiej 16 w Gliwicach. W razie dodatkowych pytań lub chęci zgłoszenia uczestnictwa zachęcamy do kontaktu drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dokładny termin szkolenia oraz dodatkowe materiały zostaną udostępnione wkrótce.

Kurs jest przeznaczony dla osób zaawansowanych w tematyce programowania w języku Simplorer.Dodano: 2014-10-20, przez: Joanna PolańskaAkademia GeCONiI: Modelowanie przepływu krwiSzanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w kolejnym kursie szkoleniowym realizowanym w ramach akademii GeCONiI: „Ansys – modelowanie przepływu krwi”. Kurs odbędzie się w dniu 13 października 2014 roku na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, przy ulicy Akademickiej 16 w Gliwicach. W razie dodatkowych pytań lub chęci zgłoszenia uczestnictwa zachęcamy do kontaktu drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Dodano: 2014-09-30, przez: Joanna PolańskaSimplorer - szkolenie podstawoweZapraszamy do udziału w kolejnym kursie szkoleniowym realizowanym w ramach akademii GeCONiI: „Simplorer”. Kurs odbędzie się w dniu 8 października 2014 roku na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, przy ulicy Akademickiej 16 w Gliwicach. W razie dodatkowych pytań lub chęci zgłoszenia uczestnictwa zachęcamy do kontaktu drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dokładny termin szkolenia oraz dodatkowe materiały zostaną udostępnione wkrótce.

Kurs jest przeznaczony dla osób nie posiadających wiedzy lub posiadających ograniczoną wiedzę w zakresie programowania w Simplorer.Dodano: 2014-09-26, przez: Joanna ŻyłaAnsys - nieliniowościWszystkich chętnych zapraszamy do udziału w kursie szkoleniowym realizowanym w ramach akademii GeCONiI: „Ansys – nieliniowości ”. Kurs odbędzie się w dniach 3-7 października 2014 roku na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, przy ulicy Akademickiej 16 w Gliwicach. W razie dodatkowych pytań lub chęci zgłoszenia uczestnictwa zachęcamy do kontaktu drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Dodano: 2014-09-24, przez: Joanna ŻyłaAnsys - akustykaZapraszamy do udziału w kolejnym kursie szkoleniowym realizowanym w ramach akademii GeCONiI: „Ansys - akustyka”. Kurs odbędzie się w dniu 17 października 2014 roku na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, przy ulicy Akademickiej 16 w Gliwicach. W razie dodatkowych pytań lub chęci zgłoszenia uczestnictwa zachęcamy do kontaktu drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dokładny termin szkolenia oraz dodatkowe materiały zostaną udostępnione wkrótce.Dodano: 2014-09-20, przez: Franciszek BinczykJęzyk UDFZapraszamy do udziału w kolejnym kursie szkoleniowym realizowanym w ramach akademii GeCONiI: „Język UDF”. Kurs odbędzie się w dniu 1 października 2014 roku na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, przy ulicy Akademickiej 16 w Gliwicach. W razie dodatkowych pytań lub chęci zgłoszenia uczestnictwa zachęcamy do kontaktu drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dokładny termin szkolenia oraz dodatkowe materiały zostaną udostępnione wkrótce.Dodano: 2014-09-17, przez: Michał MarczykAnsys - optymalizacjaWszystkich chętnych zapraszamy do udziału w kolejnym kursie szkoleniowym realizowanym w ramach akademii GeCONiI: „Programowanie w Ansys – optymalizacja”. Kurs odbędzie się w dniu 29 września 2014 roku na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, przy ulicy Akademickiej 16 w Gliwicach. W razie dodatkowych pytań lub chęci zgłoszenia uczestnictwa zachęcamy do kontaktu drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Dodano: 2014-09-15, przez: Joanna ŻyłaAnsys - termika we FluencieWszystkich chętnych zapraszamy do udziału w kolejnym kursie szkoleniowym realizowanym w ramach akademii GeCONiI: „Programowanie w Ansys – Termika we Fluencie”. Kurs odbędzie się w dniu 30 września oraz 2 października 2014 roku na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, przy ulicy Akademickiej 16 w Gliwicach. W razie dodatkowych pytań lub chęci zgłoszenia uczestnictwa zachęcamy do kontaktu drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Dodano: 2014-09-15, przez: Joanna ŻyłaProgramowanie w Ansys -ADPLWszystkich chętnych zapraszamy do udziału w kolejnym kursie szkoleniowym realizowanym w ramach akademii GeCONiI: „Programowanie w Ansys – język ADPL”. Kurs odbędzie się w dniu 26 września 2014 roku na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, przy ulicy Akademickiej 16 w Gliwicach. W razie dodatkowych pytań lub chęci zgłoszenia uczestnictwa zachęcamy do kontaktu drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Dodano: 2014-09-12, przez: Anna PapieżAkademia GeCONiI-ANSYS-Wprowadzenie, język FluentWszystkich chętnych zapraszamy do udziału w kolejnym kursie szkoleniowym realizowanym w ramach akademii GeCONiI: „Ansys-wprowadzenie, język Fluent”. Kurs odbędzie się w dniach 22 i 23 września (pierwsza grupa) oraz 24 i 25 września (2 grupa) 2014 roku na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, przy ulicy Akademickiej 16 w Gliwicach. W razie dodatkowych pytań lub chęci zgłoszenia uczestnictwa zachęcamy do kontaktu drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Dodano: 2014-09-09, przez: Joanna ŻyłaStart Akademii GeCONiI- pierwsze szkolenie"Ansys - geometria i siatki"Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w pierwszym kursie szkoleniowym realizowanym w ramach nowo powołanej akademii GeCONiI: „Ansys – geometria i siatki ”. Kurs odbędzie się w dniu 4 lipca 2014 roku na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, przy ulicy Akademickiej 16 w Gliwicach. W razie dodatkowych pytań lub chęci zgłoszenia uczestnictwa zachęcamy do kontaktu drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Dodano: 2014-06-20, przez: Franciszek Binczyk